شرایط و قوانین

شرایط و قوانین سایت نی نی نوپا

  


استفاده شما از فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا از منابع زیر تامین میشود:

1- اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه میشوند.

2- اطلاعاتی که از سایت های معتبر خارجی ترجمه میشوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه سازی مشتریان ،خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات متعهد میداند.

فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی نی نی نوپا
مي باشد.

فروش و ارسال کالا

شرایط برگشت کالا

هرگونه عیب و نقص کالا را تا 7 روز پس از دریافت کالا به اطلاع کارشناس سایت از طریق شماره ی(02122934877) برسانید.کالاهایی که بعد از ارسال کالا توسط مشتری خراب یا مخدوش شوند فاقد برگشت میشوند.

قبل از ارسال کالا مشتری میتواند سفارش خود را کنسل کند،در صورت ارسال کالا کنسل کردن سفارش مقدور نمیباشد.

 لازم به ذکر است هزینه پست برای خرید بالای 800/000 تومان رایگان و زیر 800/000 تومان هزینه پست 18/000 تومان میباشد.

برای دریافت پاسخ سوالات خود از طریق شماره تلفن 02122934877 تماس حاصل فرمایید.