معرفی اجمالی محصول

   

جزییات محصول

   

مجموعه سرویس خواب چهار تکه رز برن (roseborn) طرح family love-boy ؛ یکی از اقلام مهم سیسمونی نوزاد و کودک شما می باشد . این محصول دارای تشک ، بالش ، بالش فرم دهی سر و لحاف می باشد.

کاربرد مجموعه سرویس خواب چهار تکه (سه تکه به همراه بالش فرم دهی سر) ، با توجه به اینکه این محصول ، به سادگی در بسته بندی خود و یا با وسیله دیگری مانند کیف مادر قابل حمل می باشد ، بصورتی وسیع قابل تعریف است ؛ از جــمله این موارد می توان به خواباندن نوزاد بر روی سه تکه بر روی زمین ، استفاده درمسافرتها ، میهمانی ها ، اماکن عمومی مثل پارک ، کنار ساحل  و ... اشاره کرد. سبک بودن این محصول ، از ویژگی هایی است که به استفاده بهتر ازآن کمک می نماید.

استفاده از مواد مرغوب ، تنوع طرحها ، ظرافت دوخت ، قدرت چاپ ، بهره گیری از هنر گلدوزی ، تکه دوزی ، ایجاد برآمدگی و جداسازی برخی قسمتها و ... از جمله مزیتــهای این محصول نسبت به کالاهای مشــابه موجود در بازار می باشد.  این محصول در قالب دو گونه پارچه پنبه ای ولبوآ و تترون تولید و عرضه شده است ، تا بتواند جوابگوی سلایق گوناگون مشتریان محترم باشد.

برای شستشوی محصولات رزبرن می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود. لازم به ذکر است پوشش بالش قابلیت جدا شدن و شستشوی مجزا دارد.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی سرویس خواب 4 تکه دم دستی رزبرن طرح Family Love Boy

مشخصات فنی سرویس خواب 4 تکه دم دستی رزبرن طرح Family Love Boy

مشخصات
تعداد4 تکه
مشتمل برلحاف . تشک . بالش . بالش طبی
ابعاد لحاف70*100 سانتی متر
ابعاد تشک60*90 سانتی متر
نحوه شستشوتوسط ماشین لباسشویی
ویژگیضد حساسیت ، ضد تعریق ، قابل استفاده از نوزادی تا 4 سالگی

نمودار تغییر قیمت سرویس خواب 4 تکه دم دستی رزبرن طرح Family Love Boy

نظرات در باره محصول سرویس خواب 4 تکه دم دستی رزبرن طرح Family Love Boy

 

امتیاز کاربران به سرویس خواب 4 تکه دم دستی رزبرن طرح Family Love Boy

امتیاز کاربران به سرویس خواب 4 تکه دم دستی رزبرن طرح Family Love Boy

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.