معرفی اجمالی محصول

    

سرویس خواب سه تکه رزبرن

        

سرویس خواب 3 تکه  rose born در 24 طرح  (هماهنگ با بقیه محصولات) طراحی ، تولید و عرضه شده و شامل سه قــطعه مطابق جدول ذیل می باشد 

اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

استفاده از مواد مرغوب ، تنوع طرحها ، ظرافت دوخت ، قدرت چاپ ، بهره گیری از هنر گلدوزی ، تکه دوزی ، ایجاد برآمدگی و جداسازی برخی قسمتها و ... از جمله مزیتــهای این محصول نسبت به کالاهای مشــابه موجود در بازار می باشد. 

با توجه به وجود طرحهای متنوع ، سرویس سه / چهار تکه rose born برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

این محصول در قالب دو گونه پارچه مخمل ولبوآ و نخی میکروفایبر تولید و عرضه شده است ، تا بتواند جوابگوی سلایق گوناگون مشتریان محترم باشد

   

   

   

مشخصات سرویس خواب سه تکه

        

سبک بودن این محصول رز برن ، از ویژگی هایی است که به استفاده بهتر از آن کمک می نماید و یکی از اقلام مهم سیسمونی نوزاد می باشد .

استفاده از مواد مرغوب ، تنوع طرحها ، ظرافت دوخت ، قدرت چاپ ، بهره گیری از هنر گلدوزی ، تکه دوزی ، ایجاد برآمدگی و جداسازی برخی قسمتها و ... از جمله مزیتــهای این سرویس خواب نسبت به کالاهای مشــابه موجود در بازار می باشد.  این محصول در قالب دو گونه پارچه مخمل ولبوآ و نخی میکرو تولید و عرضه شده است ، تا بتواند جوابگوی سلایق گوناگون مشتریان محترم باشد.

برای شستشوی محصولات رزبرن (roseborn) می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه اقدام نمود. لازم به ذکر است پوشش بالش قابلیت جدا شدن و شستشوی مجزا دارد.

کاربرد سرویس خواب سه تکه

      

  • کابرد مجموعه سرویس خواب سه تکه ، با توجه به اینکه این محصول ، به سادگی در بسته بندی خود و یا با وسیله دیگری مانند کیف مادر قابل حمل می باشد ، بصورتی وسیع قابل تعریف است ؛ از جــمله این موارد می توان به خواباندن نوزاد بر روی سه تکه بر روی زمین ، استفاده درمسافرتها ، میهمانی ها ، اماکن عمومی مثل پارک ، کنار ساحل  و ... اشاره کرد. سبک بودن این محصول ، از ویژگی هایی است که به استفاده بهتر ازآن کمک می نماید و آنرا به یکی از اقلام مهم سیسمونی نوزاد تبدیل کرده است

  • سن استفاده از این محصول از حین تولد تا سنین حدود 2 سال می باشد .

      

نکات قابل توجه سرویس خواب سه تکه

     

تعدادی از طرح های مجموعه rose born به صورت سرویس خواب چهارتکه و بقیه طرح ها به صورت سرویس خواب سه تکه قابل سفارش می باشند . در سرویس خواب های چهارتکه ، یک بالش فرم دهی سر اضافه گردیده است.

  

   

ملزومات جانبی سرویس خواب سه تکه نوزاد

 

ملزومات جانبی اتاق نوزاد برند rose born شامل پوشش دستمال کاغذی ، پوشش سطل (به همراه سطل) ، پوشش ساعت (به همراه ساعت) ، متر ، بالش دو منظوره و...  ، در حال حاضر در دو طرح (از سیزده طرح) در کنار مجموعه هفت تکه  و پشه بند آن  طراحی ، تامین و عرضه شده  است .  اهم نکات قابل توجه درمورد این محصول عبارتند از :

هماهنگی بین این محصول و مجموعه سرویس خواب هفت تکه و پشه بند آن  ، به زیبایی استفاده ازاین گروه محصولات در اتاق نوزاد و کودک می افزاید.

با توجه به وجود طرحهای متنوع ، این محصول برای دوگروه جنسی پسر و دختر وجود دارد.

شرکت در برنامه های آتی خود تامین و عرضه ملزومات جانبی بقیه 11 طرح و نیز سایر ملزومات جانبی را در دستور کار قرار داده است .

 

نمایش بیشتر

نقد و بررسی سرویس خواب سه تکه ی دم دستی رزبرن طرح Merry Mom

مشخصات فنی سرویس خواب سه تکه ی دم دستی رزبرن طرح Merry Mom

مشخصات
تعداد3 تکه
مشتمل برلحاف ، تشک ، بالش
ابعاد لحاف70*100 سانتی متر
ابعاد تشک60*90 سانتی متر
نحوه شستشوتوسط ماشین لباسشویی
ویژگیضد حساسیت ، ضد تعریق ، قابل استفاده از نوزادی تا 4 سالگی

نمودار تغییر قیمت سرویس خواب سه تکه ی دم دستی رزبرن طرح Merry Mom

نظرات در باره محصول سرویس خواب سه تکه ی دم دستی رزبرن طرح Merry Mom

 

امتیاز کاربران به سرویس خواب سه تکه ی دم دستی رزبرن طرح Merry Mom

امتیاز کاربران به سرویس خواب سه تکه ی دم دستی رزبرن طرح Merry Mom

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.