معرفی اجمالی محصول

 

جزئیات محصول

  

سرویس خواب رو تختی هفت تکه rose born (رزبرن) طرح cute girl برای قرار گرفتن و نـصب بر روی تــخت نوزاد و کودک طـراحی شـده است  و  جهت محافظت از کودک دلبند شما در تخت می‌باشد و می‌تواند کودکتان را در مقابل دیواره‌های سفت و سخت اطراف تخت محافظت نماید . همچنین رنگ و طرح های خاص در کنار کیفیت مثال زدنی سرویس خواب کودک رز برن ، زیبایی را برای اتاق و سیسمونی کودک شما به ارمغان می آورد .

استفاده از مواد مرغوب ، تنوع طرحها ، ظرافت دوخت ، قدرت چاپ ، بکارگیری هنر در گلدوزی ، تکه دوزی ، ایجاد برآمدگی و جداسازی برخی قسمتها ، وجود بندهای متصل به دورتختی ها جهت بسته شدن بر روی تخت و ... از جمله مزیتهای این محصول نسبت به کالاهای مشابه موجود در بازار می باشد.  این محصول رز برن (roseborn) در قالب دو گونه پارچه پنبه ای ولبوآ و نخی تترون تولید و عرضه شده است ، تا بتواند جوابگوی سلایق گوناگون مشتریان محترم باشد.

برای شستشوی محصولات رز برن می توان از ماشین لباسشویی و با دمایی بین 25 تا 30درجه استفاده نمود . لازم به ذکر است پوشش بالش قابلیت جدا شدن و شستشوی مجزا دارد.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی سرویس 7 تکه ی رزبرن طرح Cute Girl

مشخصات فنی سرویس 7 تکه ی رزبرن طرح Cute Girl

مشخصات
مشتمل برلحاف،ملحفه،گارد دور تخت،بالش،رویه بالش
ابعاد لحاف80*135 سانتی متر
ابعاد ملحفه120*140 سانتی متر
ابعاد گارد45*80 سانتی متر ، 45*135 سانتی متر
ابعاد بالش35*45 سانتی متر
جنسجنس رویه مخمل پرز کوتاه ، جنس زیرین و سطح تماس با کودک نخی میباشد
نحوه شستشوتوسط ماشین لباسشویی،دمای آب 25 تا 30 درجه
ویژگی هاضد حساسیت،ضد تعریق،چهار فصل،مناسب برای تخت های نوزادی و نوزاد نوجوان ، الیاف داخل به پارچه ی رویی و زیرین دوخت خورده است و در هنگام شستشو تغییر حالت یا تغییر شکل نمیدهد ، تنها سرویس خوابی است که دارای کد کنترل کیفیت میباشد

نمودار تغییر قیمت سرویس 7 تکه ی رزبرن طرح Cute Girl

نظرات در باره محصول سرویس 7 تکه ی رزبرن طرح Cute Girl

 

امتیاز کاربران به سرویس 7 تکه ی رزبرن طرح Cute Girl

امتیاز کاربران به سرویس 7 تکه ی رزبرن طرح Cute Girl

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.