معرفی اجمالی محصول

مشخصات آغوشی اینفنتینو INFANTINO

   

آغوشی‌های این برند، هم به پشت کمر متصل می‌شوند هم به شکم؛ یعنی فرزند شما هم می‌تواند رو به صورت شما باشد و هم به پشت کمر شما قرار بگیرد. این موضوع که فرزند شما در چه حالتی داخل آغوشی باشد کالا به وضعیت

جسمانی کودک‌تان بستگی دارد. یعنی اگر نوزاد شما تازه به دنیا آمده و نمی‌تواند گردن خود را کنترل کند یا به اصطلاح هنوز گردن نگرفته است باید او را داخل آغوشی به سمت صورت خودتان قرار دهید، ولی اگر کودک‌تان به سنی رسیده

که خودش می‌تواند بنشیند می‌توانید او را به پشت کمرتان داخل آغوشی بگذارید.

اگر کودک شما هنوز نمی‌تواند بنشیند ولی میتواند گردن خود را کنترل کند، می‌توانید آغوشی را به شکم خودتان متصل کنید ولی به جای آنکه کودک را ره به صورت خودتان درون آغوشی قرار دهید، او را به پشت صورت خودتان داخل آغوشی بگذارید.

 

 

 آغوشی اینفنتینو

پس قبل از وصل کردن آغوشی به بدن خودتان، وضعیت جسمانی فرزندتان را در نظر بگیرید و بهترین حالت را برایش در نظر بگیرید.

آغوشی‌های اینفنتینو کیفیت بالایی دارند و برای محافظت از شانه و کمر والدین، بندهایی روی این قسمت‌ها دارند که مانند پشتیبان از عضلات کمر و شانه و گردن ما محافظت می‌کند و فشار وزن فرزندتان را از روی این قسمت‌های بدن‌تان برمی‌دارد.

این برند از پارچه‌های گیاهی که هیچ ماده مضری برای کودکان و نوزادان ندارند، در ساخت آغوشی‌هایش استفاده می‌کند. آغوشی برند اینفنتینو قابل شستشو داخل ماشین لباسشویی است و از این نظر بسیار مقاوم می‌باشد.

قسمت‌هایی از این آغوشی‌ها که در تماس با بدن نوزاد شما هستند مثل جای پا و جای دست فرزندتان، طوری طراحی شده است که بسیار نرم باشد و دست و پای کودک‌تان را اذیت نکند یا بدنش را زخم یا عرق‌سوز نکند.

بعضی از آغوشی‌های این برند دارای کلاه هستند که روی سر فرزند شما قرار می‌گیرد تا از آفتاب یا باد و سرما از سر او محافظت کند. بعضی دیگر سایه‌بان دارند برای در معرض آفتاب قرار نگرفتن کودک و جلوگیری از گرمازده شدن او.

حتی در تولید آغوشی‌های اینفنتینو، برای تنفس بهتر و راحت‌تر نوزاد هم برنامه‌ریزی کرده‌اند و این محصولات را طوری طراحی کرده‌اند که تنفس نوزاد و کودک شما در بهترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.

بعضی از آغوشی‌ها آنقدر محکم به بدن والدین وصل می‌شوند که صورت نوزاد کاملا مماس با بدن پدر یا مادر می‌شود و عملا تنفس را برای او مشکل می‌کند؛ این موضوعی است که برند اینفنتینو در ساخت آغوشی‌هایش کاملا رعایت کرده است.

آغوشی اینفنتینو بر اساس استانداردهای آمریکایی و اروپایی تولید می‌شود؛ زیرا مبدا این برند کشور آمریکا است و از نظر کیفیت و رعایت استانداردها در جهان جزء بهترین‌ها است.

 

 

آغوشی چیست؟

 

 

آغوشی وسیله ای پرکاربرد و ضروری برای پدر و مادرانی است که میخواهند در پیاده روی ها و ... کودک را کنار خود داشته باشند.

پدر مادر ها برای حفظ سلامتی ستون فقرات خودشان از آغوشی استفاده میکنند برای این که آغوشی از فشار و آسیب احتمالی به کمر و ستون فقرات جلوگیری میکند و فشار وزن را دفع میکند به طوری که شما وزن کودک را آنچنان احساس نمیکنید.

 

 

آغوشی اینفنتینو

نمایش بیشتر

نقد و بررسی آغوشی اینفنتینو کد 00183

مشخصات فنی آغوشی اینفنتینو کد 00183

مشخصات
ابعاد25*25*10 سانتی متر
وزن0.5 کیلوگرم
سن0 تا 3 سالگی
وزن قابل تحمل14.5 کیلوگرم
جنسپارچه ای
قابلیت شستشو
ویژگی هاقابل استفاده در حالتهای رو به مادر رو به خیابان و کوله پشتی مناسب استفاده از بدو تولد تا تحمل وزن 14.5 کیلوگرم جنس ضد عرق و ضد حساسیت با قابلیت شستشوی کامل تنظیم سایز کلیه اتصالهای والدین و کودک جهت استفاده در راحت ترین حالت

نمودار تغییر قیمت آغوشی اینفنتینو کد 00183

نظرات در باره محصول آغوشی اینفنتینو کد 00183

 

امتیاز کاربران به آغوشی اینفنتینو کد 00183

امتیاز کاربران به آغوشی اینفنتینو کد 00183

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.